Плаття - вишиванка на бордовому льоні розмір L - XL
4 550 ₴
4 095 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плаття - вишиванка, ручна робота на льоні червоного кольору,
Розмір - 48 - 50
Обхват грудей - 120 см
обхват стегон - 120 см
довжина рукава - 67 см
довжина - 102 см
Ставте запитання для уточнення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сукні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Колір | Бордовий |
| Тип тканини | Льон |
| Вишивка | Хрестиком, Ручна |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 67 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
| Візерунки і принти | вишивка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 095 ₴











