Красива жіноча вишиванка на білому шифоні машинної вишивки, розмір 2XL
1 200 ₴
1 080 ₴
- В наявності
- Код: 26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишиванка, машинна робота на білому шифоні. Розмір 56.
Обхват- 139 см, Довжина - 69 см, Довжина рукава - 69 см.
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 139 см |
| Обхват талії | 139 см |
| Обхват стегон | 139 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Шифон |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Машинна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 69 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | XL - 54 - 48 - 20, XXL - 56 - 50 - 22, 2XL |
| Матеріал | шифон |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
| Візерунки і принти | вишивка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴









