Модна жіноча вишиванка з довгим рукавом "Кольорова" із шифону чорного кольору із яскравою вишивкою розмір XL
1 550 ₴
- В наявності
- Код: 16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишиванка, машинна робота на чорному шифоні. Розмір 52 - 54
Обхват- 126 см, Довжина - 66 см, Довжина рукава - 69 см.
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Шифон |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Вишивка | Машинна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 69 см |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | 2XL, 54-56 |
| Матеріал | шифон |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴








