Красива жіноча вишиванка "КВІТКОВИЙ ОРНАМЕНТ" на білому полотні машинної вишивки, розмір - L
1 950 ₴
- В наявності
- Код: 67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишиванка "КВІТКОВИЙ ОРНАМЕНТ"
машинна робота на білому полотні. Розмір 48 (L)
Обхват - 114 см
Довжина - 68 см
Довжина рукава - 67 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват стегон | 114 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Машинна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 68 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шифон |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | коломия |
| Візерунки і принти | вишивка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴









