Плаття - вишиванка, ручна робота на льоні сірого кольору
Розмір - 50
обхват грудей - 122 см
Обхват стегон - 122 см
довжина рукава - 57 см
Довжина - 97 см
Ставте запитання для уточнення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сукні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 122 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Льон |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Вид спідниці | Міді |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | L, 48, XL, L-XL |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴








