Плаття (сукня) - вишинка на чорному льоні, розмір 46 (M-L), ручна робота
2 450 ₴
2 205 ₴
- В наявності
- Код: 240531-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плаття (сукня) - вишиванка, ручна робота, на льоні чорного кольору
Розмер - 46 - 48
Обхват стегон - 112 см
Довжина рукава - 49 см
Довжина - 93 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сукні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Льон |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина | 93 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 205 ₴








