Галстук вишитий ручної роботи
( на резинці)
Довжина - 44 cм, Ширина - 5.5 см
Для уточнення задавайте питання.
Дивіться мої інші лоти
Оплата і доставка:
- оплату можна здійснити на карту Приватбанку або накладним (наложеним) платежем при отриманні товару у відділенні пошти
- за доставку можна оплатити при отриманні або перeдоплатою за товар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 5 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 44 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Вид виробу | Краватка |
| Стан | Новий |
| Обхват шиї | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | інше |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Для кого | унісекс |
| Виробник | Коломия |
| Візерунки і принти | вишивка |
| Тип галстука | вишиваний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴






