Плаття - вишиванка з поясом, ручна робота на льоні (домотканому полотні) білого кольору,
Розмір - 42-44 (S-M)
обхват грудей - 102 см,
обхват бедер - 102 см,
довжина рукава - 50 см
довжина - 96 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сукні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 102 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
| Візерунки і принти | вишивка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴







