Чоловіча вишиванка
на довгий рукав на синьому полотні ручна робота,розмір 52-54
Розмір сорочки 52-54 :
Довжина - 78 см
Охоплення - 130 см
Обхват шиї - 43 см
Довжина рукава - 66 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 54 |
| Вид виробу | Сорочка |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Вишивка | Ручна |
| Довжина рукава | Довгий |
| Обхват грудей | 130 см |
| Обхват шиї | 43 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | XL, XL - 52 - 46 - 18, 2XL, 52-54 |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴







