Українська жіноча вишиванка на довгий рукав із сірого льону ручної роботи із геометричним орнаментом XL
2 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В И Ш И В А Н К А
ручна робота на сірому льоні.
Розмір XL
Обхват - 126 см, Довжина - 71 см, Довжина рукава - 71 см.
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Льон |
| Вишивка | Хрестиком, Ручна |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 71 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | XXL, 54-56, 54, 52, XL |
| Матеріал | льон |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
| Оздоблення та прикраси | вишивка, ручна вишивка хрестиком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴








