Рушник вишитий на панамі (тканина для вишивки)
РУЧНА РОБОТА
розміри:
Ширина - 33 см, довжина - 59 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип виробу | Серветка |
| Колір | Білий |
| Тематика вишивки | Великдень |
| Довжина | 59 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 59 см |
| Тип тканини | Канва |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Серветка великодня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Стан | нове |
| Виробник | коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴






