Плаття - вишиванка з поясом, ручна робота на льоні (домотканому полотні) білого кольору,
Розмір - 42-44
обхват грудей - 100 см,
обхват бедер - 100 см,
довжина рукава - 44 см
довжина - 97 см
Для уточнення задавайте питання.
Оплата і доставка:
- Якщо вибираєте доставку Укрпоштою - тоді вартість доставки посилки (30 грн.) додається до вартості лоту. Відповідно, я сплачую вартість доставки при відправленні посилки з Укрпошти.
- Якщо вибираєте доставку кур'єрською службою «Нова Пошта» - тоді Ви самі сплачуєте вартість доставки посилки при її отриманні у Вашому відділенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 42 см |
| Стать | Жіноча |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Сукні |
| Стан | Новий |
| Вишивка | Хрестиком, Ручна |
| Обхват грудей | 100 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват стегон | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
| Візерунки і принти | вишивка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴









