Сорочка - вишиванка, ручна робота, тканина домоткане полотно.
Розмір сорочки 50 :
Довжина - 81 см
Обхват - 122 см
Обхват шиї - 44 см
Довжина рукава - 26 см
Для уточнення задавайте питання.
Оплата і доставка:
- Якщо вибираєте доставку Укрпоштою - тоді вартість доставки посилки (30 грн.) додається до вартості лоту. Відповідно, я сплачую вартість доставки при відправленні посилки з Укрпошти.
- Якщо вибираєте доставку кур'єрською службою «Нова Пошта» - тоді Ви самі сплачуєте вартість доставки посилки при її отриманні у Вашому відділенні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват шиї | 44 см |
| Обхват грудей | 122 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Хрестиком, Ручна |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Довжина рукава | Короткий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴







