Українська жіноча вишиванка на довгий рукав із білого полотна ручної роботи з геометричним орнаментом 2XL
2 550 ₴
2 295 ₴
- В наявності
- Код: 41
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В И Ш И В А Н К А
ручна робота на білому домотканому полотні.
Розмір 2XL
Обхват- 136 см, Довжина - 69 см, Довжина рукава - 69 см.
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 136 см |
| Обхват стегон | 136 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 69 см |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | XXL, XXL - 56 - 50 - 22, 56-58 |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴









