Етнічна жіноча вишита сорочка з довгим рукавом, на білому домотканому полотні. Ручна робота
1 650 ₴
1 485 ₴
- В наявності
- Код: 38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишиванка, ручна робота на білому домотканому полотні. Розмір 42 - 44 (XS)
Обхват- 98 см, Довжина - 62 см, Довжина рукава - 62 см.
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Склад | хлопок + лен |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XS |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 62 см |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 485 ₴








