Українська жіноча вишиванка на довгий рукав на сірому льоні ручної роботи із геометричним орнаментом
1 950 ₴
- В наявності
- Код: 84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сорочка-вишиванка з довгим рукавом
"Узір з трояндами" на сірому льоні ручна робота розмір M
Розмір 46
Обхват- 112 см, Довжина - 66 см, Довжина рукава - 69 см.
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Льон |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 69 см |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | M, M - 48 - 42 - 14, 46, M |
| Матеріал | льон |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴








