Крайка, пояс тканий
Довжина -200 см, Ширина - 7 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Текстиль |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Для кого | унісекс |
| Стан | Створити |
| Оздоблення та прикраси | тканин вишивка |
| Розмір жіночих ременів | 200 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Ширина ремня | 65 |
| Підлога | Унісекс |
| Тип ременя | Пояс |
| Довжина ременя | 2000 мм |
| Двусторонний ремень | True |
| Укорочується | True |
| Розмір ременя | 161-200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴





