Плаття - вишиванка, машинна вишивка на габардині
Розмір - 52-54
обхват грудей - 114 см,
обхват бедер - 125 см
довжина рукава - 59 см
довжина - 114 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сукні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват стегон | 125 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Габардин |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Пояс, Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 114 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | XL - 52 - 46 - 18, XL, 52-54 |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 115 ₴









