


Чоловіча сорочка вишиванка на домотканому полотні, розмір 48-50
2 400 ₴
2 160 ₴
- В наявності
- Код: 19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча вишиванка
на довгий рукав на білому домотканому полотні, ручна робота,
розмір 48-50
Довжина - 78 см
Обхват - 122 см
Обхват шиї - 42 см
Довжина рукава - 66 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват шиї | 42 см |
| Обхват грудей | 122 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Довжина рукава | Довгий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | XL, 50-52, L, 48-50, 48, 50 |
| Матеріал | Домоткане полотно |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160 ₴


