Плаття - вишиванка на чорному льоні розмір М ручна робота
2 950 ₴
2 655 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плаття - вишиванка, ручна робота на льоні чорного кольору,
Розмір - 46
обхват грудей - 106 см
обхват бедер - 106 см,
довжина рукава - 42 см
довжина - 94 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сукні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват стегон | 106 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина | 94 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 655 ₴









