Плаття-вишиванка з поясом, ручна робота на льоні (домоткане полотно) чорного кольору
Розмір — 48
обхват грудей - 114 см
обхват стегон - 114 см
довжина рукава — 46 см
довжина — 94 см
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сукні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват стегон | 114 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (INT-RU-EU-USA) | L, 48, M - 48 - 42 - 14 |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
| Візерунки і принти | вишивка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 655 ₴








