



Етнічна жіноча вишита сорочка з довгим рукавом, на білому домотканому полотні (льоні). Ручна робота
2 550 ₴
2 167,50 ₴
- В наявності
- Код: 22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишиванка, ручна робота на білому домотканому полотні. Розмір 46 (M)
Обхват- 108 см, Довжина - 70 см, Довжина рукава - 68 см.
Для уточнення задавайте питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Льон |
| Склад | хлопок |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | льон |
| Країна-виробник | Україна |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | Коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 167,50 ₴


