Ніжна жіноча вишиванка на домотканому полотні із багатою вишивкою на рукавах машинної роботи розмір L
1 850 ₴
- В наявності
- Код: 56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Біла жіноча вишиванка
ГЕОМЕТРИЧНИЙ ОРНАМЕНТ
на домотканому полотні з багатою вишивкою машинної роботи
Розмір 48:
Обхват - 114 см
Довжина рукава - 72 см (міряється від горловини на манжеті)
Довжина – 68 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Вишивка | Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 72 см |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | однотонна |
| Країна-виробник | Україна |
| для кого | для жінок |
| Наявність | в наявності |
| Виробник | коломия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴








